STANDOX
 NORTON
 SATA
 SURFACE
 IRT-system
 FESTOOL
 CONCEPT
 3M
   materiały ścierne
   materiały polerskie
   materiały maskujące
   3M PPS system przyg. lakieru
   produkty zabezpieczające powierzchnię
   kombinezony i produkty ochrony zdrowia
   powłoki , kleje, aplikatory
 Colad
 HAMACH
"Standox to wiodący na świecie producent renowacyjnych lakierów samochodowych."
 
Jesteś w:  Strona główna »  Asortyment » 3M
Nasz asortyment
3M


Materiały do napraw blacharsko - lakierniczych


Firma 3M posiada w swojej  ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów do napraw blacharsko-lakierniczych, od materiałów ściernych po produkty do wykańczania powierzchni.

Materiały ścierne 

Posiadamy szeroką ofertę materiałów ściernych do wszelkich zadań w procesie napraw blacharsko-lakierniczych. Od usuwania rdzy i lakieru, do oczyszczania i wykańczania powierzchni. Polecamy krążki, rolki, arkusze i inne materiały ścierne.

Materiały polerskie 

Oferujemy szeroką gamę mleczek, politur i innych sprawdzonych środków do prac ręcznych i maszynowych niezbędnych w procesie polerowania, nabłyszczania oraz zabezpieczania lakieru. W ofercie posiadamy również akcesoria dodatkowe takie jak futra i ściereczki polerskie.

Materiały maskujące 

Szeroki wybór standardowych i specjalistycznych taśm maskujących, taśm piankowych oraz folii maskujących zapewniających szybkie i efektywne maskowanie. Polecamy również taśmy i folie ochronne zabezpieczające pojazd przed negatywnym skutkiem uderzeń kamieni, korozją oraz niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

3M PPS™ System Przygotowania Lakieru 

System przygotowania lakieru 3M zapewnia czystą pracę, pozwala na znaczną redukcję zużycia rozpuszczalnika, skraca czas pracy i podnosi jej efektywność. Unikalny, hermetyczny system eliminuje konieczność użycia oddzielnych kubków i filtrów, zabezpiecza lakier przed zanieczyszczeniami z zewnątrz oraz umożliwia lakierowanie pod każdym kątem. Stwarza możliwość przechowywania przygotowanego lakieru.

3M™ Imitator Świtła Słonecznego 

Przenośna lampa idealnie odtwarzająca warunki światła naturalnego. Niezastąpiona podczas doboru właściwego koloru i odcienia lakieru. Umożliwia sprawdzenie koloru względem wzornika oraz sprawdzenie samego pokrycia. Lampę można stosować również przy sprawdzaniu stanu powierzchni przed lakierowaniem, a po lakierowaniu do wykrywania defektów takich jak plamy czy hologramy.

Produkty zabezpieczające powierzchnię

Posiadamy w ofercie uszczelniacze, powłoki i masy natryskowe niezbędne w procesie napraw blacharsko-lakierniczych, które doskonale odtwarzają wykończenie fabryczne. Produkty odznaczają się dużą trwałością, dzięki czemu warsztaty mogą udzielać gwarancji na wykonaną naprawę.

 
 
KRAK-MIX Sp. z o.o., ul. Tulipanowa 7, 30-432 Kraków, tel. 012 268 46 51, e-mail: krakmix@krakmix.com
Created by .apeiro Strona główna    O firmie    Asortyment    Promocje    Odnośniki    Kontakt    Zapytanie ofertowe