STANDOX
   lakiery nawierzchniowe
   systemy lakierowania
   exclusive line
   metryczki techniczne
   karty bezpieczeństwa
 NORTON
 SATA
 SURFACE
 IRT-system
 FESTOOL
 CONCEPT
 3M
 Colad
 HAMACH
"Standox to wiodący na świecie producent renowacyjnych lakierów samochodowych."
 
Jesteś w:  Strona główna »  Asortyment » STANDOX
Nasz asortyment
STANDOX

Marka STANDOX jest jedną z wiodących na świecie marek lakierów renowacyjnych. Firma oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, technologie przyjazne środowisku, ale także obszerny pakiet usług serwisowych. Oferta produktów składa się zarówno z materiałów służących przygotowaniu karoserii samochodowych do lakierowania, lakierów kryjących, jak i akcesoriów do wyposażenia warsztatów lakierniczych.Z myślą o kliencie, jego obecnych potrzebach i przyszłości, firma ma do dyspozycji technologie spełniające najostrzejsze normy ekologiczne. Produkty z serii VOC oraz wodorozcieńczalne, stanowią ogromny krok naprzód w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego.

Powszechnie znana, bardzo dobra jakość materiałów marki STANDOX, niezawodność i uniwersalność technologii, oraz charakteryzująca się niskim współczynnikiem błędu kolorystyka, są atutami marki STANDOX. Wszystkie te cechy powodują, że praca z produktami tej marki, jak i współpraca z firmą, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających.

Misja firmy, to zapewnienie profesjonalistom najwyższej jakości usługi, w drodze partnerstwa i współpracy.

Misję realizujemy między innymi poprzez bardzo szeroko rozumiany serwis, nie tylko od strony technicznej, ale także kolorystycznej. Naszym celem jest bycie jak najbliżej klienta i jego potrzeb. W dobie szybko zmieniającego się otoczenia, pragniemy razem z naszymi Klientami podążać w kierunku zmian. Głęboko wierzymy w zasadę, że przetrwają ci, którzy będą umieli dostosować się do otoczenia. My w tym naszym Klientom pomagamy. Jak?

POPRZEZ SERWIS I SZEROKI PAKIET SZKOLEŃ

Najważniejszym celem działalności jest wytwarzanie zysku. Zysk zdobywamy, jeżeli mamy zadowolonych klientów, którzy nie tylko w przyszłości do nas wrócą, ale także będą mogli polecać innym usługi naszej firmy. Żeby Klient był zadowolony, jakość usługi/naprawy nie może budzić wątpliwości. Naprawa lakiernicza, żeby była na wysokim poziomie, musi być wykonywana przez wykwalifikowany personel. Wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom rynku, oferujemy naszym klientom szeroką gamę szkoleń. Do dyspozycji uczestników szkolenia mamy CENTRUM TRENINGOWE, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia. W każdym regionie kraju posiadamy również Regionalnego Technika do spraw zastosowań, oraz doradcę technicznego. Do ich głównych zadań należy opieka nad Klientami i wsparcie codziennej pracy warsztatu. Mamy też do Państwa dyspozycji SERWIS KOLORYSTYCZNY. Nie można znaleźć receptury na zrobienie koloru? Nie można odczytać kodu koloru z tabliczki znamionowej? Dla klientów współpracujących z marką STANDOX nie jest to problem, ponieważ oferujemy nie tylko bardzo aktualne materiały informacyjne, ale także doradztwo z zakresu kolorystyki. Dział COLOR SERWIS jest do państwa dyspozycji codziennie. Oprócz tego nasi klienci mogą uzupełniać swoją wiedzę podczas seminariów, obejmujących nie tylko teorię, ale także praktyczny kurs dobarwiania kolorów.

Taki szeroki pakiet usług serwisowych oferujemy naszym Klientom zupełnie nieodpłatnie. w ramach współpracy, bez dodatkowych opłat, pomagamy Państwu stawiać na jakość, bo jakość wykonywanych usług gwarantuje, że firma ma dobry wizerunek, a dobry wizerunek to podstawa sukcesu. Pomagamy go stworzyć, dzięki naszej bezpłatnej ofercie serwisu, stworzonego z myśłą o Państwa potrzebach.

DLACZEGO PRODUKTY I TECHNOLOGIE MARKI STANDOX

Na naszym rynku mamy kilka firm, które oferują produkty o zbliżonej jakości. Jednak wysoka jakość produktów już nie wystarcza, musimy brać pod uwagę parametry, takie jak wydajność i wpływ ich zastosowania na ekonomiczność całej naprawy. Nie chceny wychwalać wyższości naszych produktów i systemów nad innymi. Prosimy popatrzeć na fakty i liczby, i prównać efektywność procesu lakierowania: np. produkty typu VOC(lakier bezbarwny VOC Premium, VOC High-Pro lub lakier akrylowy z pigmentem Standofleet)

Inne marki: ilość warstw: 2-3, czas odparowania między warstwami: 5-10 minut.

STANDOX: ilość warstw: 1 i 1/2, czas odparowania "0".

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na efektywność funkcjonowania warsztatu, są koszty związane z eksploatacją kabiny lakierniczej. Jak widzimy z przedstawionego wyżej przykładu, przy zastosowaniu typu VOC marki STANDOX które aplikujemy na 1 i 1/2 warstwy, nie ma czasu odparowania między warstwami. Ma to wpływa nie tylko na czas pracy kabiny a więc oszczędność energii, ale także zwiększa przepustowość warsztatu (lakiernik tylko raz wchodzi do kabiny!). Jeżeli policzymy oszczędności w skali roku...... Państwu pozostawiamy ocenę wpływu stosowanego systemu na efektywność pracy warsztatu.

Inne korzyści płynące z współpracy z nami

Stawiamy na nowoczesność, dlatego oprócz oferowanego przez wszystkich urządzenia do mieszania i wagi, oferujemy Państwu komputer wraz z oprogramowaniem. Mają Państwo do dyspozycji program z recepturami pod nazwą STANDOWIN, łatwy w obsłudze dla każdego. Jest to program, w którym znajdą Państwo nie tylko receptury jak należy przygotować kolor, ale także inne informacje które są niezbędne w codziennej pracy warsztatu. Program ten nie tylko dostarczy informacji o tym jakie zastosowanie ma dany produkt ale pomoże prowadzić stany magazynowe i podpowie jakie produkty należy zamówić.

W centrum szkoleniowym posiadamy SPEKTROMETR GENIUS dzięki któremu możemy, w przypadku odstępstw kolorystycznych, w każdej chwili opracować dla Państwa recepturę.

Szanowni Państwo, przedstawiliśmy powyżej w skrócie zakres naszej oferty dla Państwa. Wiemy iż w obecnych czasach warsztaty lakiernicze są pod coraz silniejszym naciskiem rosnących kosztów i zaostrzającej się walki konkurencyjnej. Dzięki naszej ofercie bardzo wydajnych produktów, technologii, Państwa firma sprosta wyzwaniom i umocni swaoją pozycję na rynku. Przedstawiona przez nas ofera to nie puste słowa.

PRZEKONAJCIE SIĘ O TYM SAMI, POZWALAJĄC NAM ZADEMONSTROWAĆ NASZE PRODUKTY I TECHNOLOGIE.

                                     Mając nadzieję na owocną współpracę,

             Firma Krak-Mix, przedstawiciel regionalny (Małopolska, świętokrzyskie, podkarpackie, powiat bielski) STANDOX Polska

 
 
KRAK-MIX Sp. z o.o., ul. Tulipanowa 7, 30-432 Kraków, tel. 012 268 46 51, e-mail: krakmix@krakmix.com
Created by .apeiro Strona główna    O firmie    Asortyment    Promocje    Odnośniki    Kontakt    Zapytanie ofertowe